Hotel Garda Bellevue Limone sul Garda 4*

| Włochy | Jezioro Garda

 

Hotel położony jest samym centrum malowniczego miasteczka Limone sul Garda nad Jeziorem Garda we Włoszech. Cudowne urocze miasteczko, które kusi turystów swoim wyjątkowym położeniem i widokami na jezioro, ale również pobliskie góry i szczyt Monte Baldo.

Garda Bellevue Limone basenHotel Garda Bellevue posiada wyjątkowe i bardzo korzystne położenie, z jednej stony bliskość do plaży, z drugiej liczne możliwości odwiedzenia pobliskich restauracji oraz sklepików z uroczymi pamiątkami znad Jeziora Garda. Hotel wyposażny jest w podziemny parking, co jest dodatkowym plusem w centrach miast, jak również duży parking dla samochodów osobowych, autobusów i motocykli.Hotel Garda Bellevue wellness

Największą zaletą hotelu Garda Bellevue jest bezpośredni i piękny  widok z pokojowych balkonów na Jezioro Garda oraz góry. Wszystkie pokoje wyposażone są standardowo i komfortowo. Bufet śniadaniowy kusi rozmaitością nie tylko słodkich potraw. Hotelowi goście mają dostęp do centrum spa i wellness z hydromasażami, jacuzzi, solarium, łaźnią turecką, sauną, wanną Kneippa, krytym basenem z jacuzzi, jak również do basenu odkrytego i leżaków.

Bezpłatne wi-fi, klimatyzacja, balkon, mała lodówka oraz telewizor dostępne są we wszystkich pokojach hotelowych. Pomocna i przyjazna obsługa są dodatkowym atutem hotelu Garda Bellevue.

Poznaj także: