Hotel Beatriz Costa & Spa 4*

| Hiszpania | Wyspy Kanaryjskie

 

Hotel łączy luksusową atmosferę z najwyższej klasy udogodnieniami, takimi jak zewnętrzne korty tenisowe, jacuzzi i darmowy internet bezprzewodowy. Niektóre z popularnych udogodnień w tym spokojnym 4-gwiazdkowym hotelu obejmują łaźnię turecką, wyżywienie all-inclusive i mini-golfa. Dwa baseny oraz sezonowo podgrzewany brodzik dla dzieci stanowią dużą atrakcję urlopową, a bezpłatne parasole, leżaki i materace przy basenach są bardzo praktyczne. W hotelu organizowane są różnorodne animacje dla dorosłych i dzieci: gry, zabawy, przedstawienia, codziennie wieczorne show.

Przytulne pokoje w hotelu są wyposażone w prywatną łazienkę, bezprzewodowy internet i mini bar. Wszystkie mają telefon i wannę. Hotel Beatriz Costa & Spa ma zarówno własną restaurację, jak i bar, które są doskonałymi miejscami na odpoczynek na koniec dnia. W jadalni hotelu na gości czeka bogate menu śniadaniowe.

W odległości niespełna 20 minut drogi samochodem od Hotel Beatriz Costa & Spa znajduje się Port lotniczy Lanzarote. Obsługa centrum rezerwacji turystycznych z przyjemnością pomoże w organizacji zwiedzania Teguise. Jedynie 4 km dzielą hotel od tętniącego życiem centrum Puerto del Carmen.

Znakomite położenie, bardzo dobre warunki do wypoczynku rodzinnego i dużo możliwości dla amatorów aktywnego urlopu to główne walory hotelu.
W kolorowy ogród ładnie wkomponowano baseny i wspaniałe wodospady zbudowane z wulkanicznych skał. Hotel leży kilka kroków od znanej plaży Matagorda, przy nadmorskiej długiej promenadzie, którą można dojść aż do centrum pełnego życia Puerto del Carmen. Nowoczesne, pięknie zaprojektowane spa to idealne miejsce na pełen relaks pod opieką profesjonalnej obsługi.

Wyspa Lanzarote jest wyjątkowa! Zrodzona z ognia i wody przed milionami lat, wyłania się majestatycznie z Oceanu Atlantyckiego. Zachwyca egzotyczną urodą wulkanicznych krajobrazów, kolorami nieba, zalanymi słońcem plażami, intensywnym błękitem oceanu oraz elegancją miejscowego budownictwa.

Poznaj także: