Dwór Kombornia Hotel & Spa 4*

| Polska | Bieszczady

 

Romantyka i relaks dla wyszukanych smaków. Hotel Dwór Kombornia łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. Wielowiekowa posiadłość z pięknym parkiem do niej przynależącym oferuje swoim gościom spokój i możliwość spędzenia wyjątkowego czasu.

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy różnego rodzaju sportów podczas swojego pobytu w hotelu  mają do dyspozycji boisko do siatkówki plażowej i badmintona, lodowisko, tor do narciarstwa biegowego, stoliki do brydża i szachów, basen z trzema torami do pływania, siłownię.

komborniaSzukający spokoju mają do wyboru spacery w wielohektarowym parku, hamaki, leżaki, bogato wyposażoną biblioteczkę, basen rekreacyjny,  jacuzzi oraz strefę wellness z łaźniami parowymi, saunami suchymi oraz infrared, grotą solną.

W strefie SPA Dworu Kombornia oferowane są różnorodne profesjonalne masaże, a w Instytucie Kosmetycznym wyspecjalizowana karda zapewni kompleksową pomoc każdej skórze, przy użyciu kosmetyków najnowszej generacji.

Również dzieci są mile widziane w Dworze Kombornia. W wielkim parku znajdą atrakcje takie jak huśtawki, zjeżdżalnie, terenowy tor przeszkód, trampolinę, a także piaskownicę.komb

Obok atrakcyjnej oferty dla ciała i duszy, Dwór Kombornia kusi swoich gości wyśmienitą kuchnią, która posiada rekomendacje znanych krytyków kulinarnych. Potrawy przyrządzane są z najwyższej jakości produktów regionalnych oraz własnych pochodzących z dworskiego ogrodu i sadu. W dwóch restauracjach Magnolia oraz Ogrodowej goście mają bogaty wybór potraw kuchni europejskiej oraz polskiej.

Bar w Salonie Jadalnym, położony nad Restauracją Ogrodową kusi wyszukanymi trunkami, drinkami oraz winami z różnych stron świata. Bar zaprasza również miłośników kawy i herbaty do przytulnego delektowania się tymi specjałami.komb

Każdy pobyt w Dworze Kombornia Hotel & SPA jest wyjątkowy, a każdy gość traktowany w sposób szczególny i dopasowany do jego potrzeb oraz zainteresowań.

Standardowo hotel oferuje swoim gościom strzeżony parking oraz internet.

Właściciele Dworu Kombornia są mecenasami sztuki i wspierają młode talenty. Wielbiciele muzyki klasycznej i jazzu mogą spędzić tutaj upojne wieczory podczas koncertów młodych artystów oraz międzynarodowych gwiazd światowego formatu.

Poznaj także: