Hotel Antico Monastero Toscolano-Maderno 4*

| Włochy | Jezioro Garda

 

Znajduje się w budynkach 14-wiecznego zakonu bezpośrednio nad brzegiem pięknego Jeziora Garda. Malownicze widoki i liczne możliwości spędzania wolnego czasu zachęcają podróżujących z całego świata w te tereny. antico_monastero_restauracja-scianyBliskość gór oraz bezpośrednie dojście do jeziora są dodatkowymi atutami przemawiającymi za odwiedzeniem Toscolano Maderno po zachodniej stronie Jeziora Garda.

Hotel Antico Monastero kusi swoim wyjątkowym klimatem, atrakcyjnym położeniem oraz dogodnieniami takimi jak basen z leżakami, prywatna plaża, kort tenisowy oraz wiele innych. antico_monastero_budynekDzieci są tutaj mile widziane, również one mogą spędzić wspaniały czas w hotelu Antico Monastero bawiąc się w basenie lub na hotelowym placu zabaw. W sezonie wakacyjnym organizowane są liczne animacja dla dzieci i dorosłych.

Na terenie całego Villagio Albergo – Hotel Antico Monastero znajdują się dodatkowo boisko do piłki nożnej, sklep spożywczy, bar, restauracja, pizzeria oraz piękny ogród. Villagio oferuje swoim gościom apartamenty 3 do 6 osobowe wyposażone standardowo, niektóre z nich są z widokiem na jezioro. W hotelu dozwolone są również zwierzęta domowe.

Poznaj także: