Jeśli masz pytanie, propozycję lub chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza lub wysłania email na adres contact@travelsarts.com


TravelsArts to portal podróżniczo – artystyczny, w którym chcemy dzielić się pasją do fascynujących zakątków świata, ich kuchni, hoteli oraz sztuki. Strona umożliwia wielbicielom przygód i wyjątkowych miejsc informacje od osób, które tam były i chcą je polecić. Przedstawiamy wyjątkowych ludzi, pasjonatów sztuki kulinarnej, artystów: malarzy, rzeźbiarzy, grafików, którzy dzielą się swoją sztuką w naszej wirtualnej galerii.

Strona TravelsArts umożliwia dostęp i zakup rękodzieła z różnych zakątków świata.
Hotele, które prezentujemy i polecamy charakteryzują się bliskością do sztuki, piękną architekturą, ciekawa historią, zamiłowaniem do rzeczy pięknych, bądź właściciele są mecenatami kultury, popierają rozwój literatury i sztuki, wspierają twórców oraz działają na rzecz tworzenia, utrzymywania kultury i dziedzictwa.
Nasz wieloosobowy zespół oferuje również wiele usług min. filmy reklamowe, spacery wirtualne, spoty reklamowe podczas transmisji live w telewizjach internetowych oraz kablowych. Pracujemy nieustannie nad tym, aby portal był najwyższej jakości pod względem zarówno technicznym jak i merytorycznym.

Kasia
Witczak

Redaktor / Tłumacz

Z zamiłowania podróżniczka i fotograf z pasją do dobrego jedzenia i piękna pod każdą postacią ;) Uwielbiam kontakt z ludźmi i chętnie z nimi pracuję. Mieszkam we Włoszech nad uroczym Jeziorem Garda, a tłumaczę na język niemiecki

Iwona Turowska

Redaktor / Tłumacz

Pasjonuję się fotografią i filmowaniem. Kocham podróże, ludzi pozytywnie zakręconych oraz zmiany, które pobudzają i inspirują do działania. Lubię docierać w miejsca gdzie widok zapiera dech.

Anna Drajewicz

Redaktor

Niespokojny duch i wielka pasjonatka prawdziwego, dobrego smaku. Rajcuje ją tropienie nowinek w branży gastronomicznej; warsztaty i festiwale. Uwielbia bawić się smakiem, który tworzą wybitni, „wyraziści” Szefowie Kuchni.

Obrazy na zamówienie

Na naszym portalu możesz złożyć zamówienie na swój własny obraz: portret swój, członka rodziny lub swojego pupila. Obrazy ręcznie malowane są fascynujące, a Ty możesz mieć swój własny, namalowany według Twojego projektu. Opisz, jak ma wyglądać Twój obraz, jaką technikę wybierasz i jaki rozmiar. Postaramy się spełnić Twoje oczekiwania i uzyskać imponujący efekt. Ze względu na rozmiar obrazu, użyte materiały, technikę, tematykę czy trudność projektu, cenę obrazu ustalimy indywidualnie.

Zapytania prosimy kierować używając formularza kontaktowego bądź pod adres: contact@travelsarts.com

JADWIGA MARIA JAROSIEWICZ

Jadwiga Maria Jarosiewicz wykonuje obrazy w technice olejnej, akrylowej. Portrety zwierząt, portrety ludzi, dowolne tematy. Możesz wybrać dowolny wymiar płótna, jednak powyżej 50cm x 60cm.

EWA WOLAK

Ewa Wolak wykonuje portrety ludzi w technice olejnej, akrylowej na płótnie oraz akwarelowej na papierze. Wymiary minimalne: 40 cm x 50 cm