Hotel Palazzina 3* Gargnano

| Włochy | Jezioro Garda

 

Od ponad 40-lat rodzina Segala prowadzi wyjątkowy hotel z widokiem na Jezioro Garda.  Hotel Palazzina jest miejscem, z którego wrócisz zrelaksowany oraz pełen energii. Można w nim  przyjemnie spędzić czas, podziwiać piękne widoki, spokój miejsca i wyśmienitą kuchnię.
Połączyć relaks opalania i pływania w basenie ze spacerami brzegiem jeziora Garda wśród gajów oliwnych i starożytnych upraw cytryn.

Jezioro Garda swoja popularność zawdzięcza nie tylko malowniczym widokom i czystej wodzie, ale też klimatowi, który sprzyja wakacyjnej turystyce. Mimo bliskości gór miesiące wakacyjne są upalne, a woda w jeziorze zachęca do kąpieli.

W hotelu dostępne są „Promocyjne Karty” z rabatami dla łodzi oraz zniżki do parku rozrywki Gardaland, gdzie można dojechać samochodem lub popłynąć statkiem, który łączy Gargnano z nowym molo Castelnuovo del Garda zaledwie kilka kroków od parku Gardaland.

Hotel Palazzina poleca swoim gościom różnorodne sporty wodne, m. in. żeglarstwo, surfing, motorówki i rowery wodne. Sprzęt do sportów wodnych można wynająć w Parku Fertlinelli, a Koło żeglarstwa Gargnano zapewni opiekę instruktora. Promocyjne karty które upoważniają do zniżek w  Navigarda – Kolejka linowa Monte Baldo – Sigurta Park – OK Surf – Golf Bogliaco – Palazzo Arzaga Golf – Scuderia Castello

 

Poznaj także: