Hotel Litwor 5* Zakopane

| Polska | Zakopane

 

Hotel znajduje się w samym sercu stolicy Tatr, Zakopanem. Dzięki takiej lokalizacji goście mają idealy punkt wyjściowy zarówno do centrum miasta tętniącego życiem, jak i bezpośrednio do parku miejskiego, w którym panuje cisza i spokój.
Hotel Litwor to miejsce z góralską duszą, którą wyczuwa się tutaj w każdym pomieszczeniu oraz personelu, który służy swoją gościnnością, a jednocześnie dyskrecją. To miejsce o wyjątkowym kameralnym i luksusowym charakterze.

Jak na kategorię pięciu gwiazdek przystało, odwiedzający znajdą tutaj wszystko, czego dusza zapragnie: elegancko wyposażone wnętrza, wyśmienitą kuchnię oraz wspaniałą obsługę pomocną w każdej sytuacji.

W Hotelu Litwor znajdują się trzy centra wellness: wodne, termalne oraz sportowe, w których goście mogą się zrelaksować, jak również poćwiczyć i popływać.

Hotel wspaniale nadaje się na spotkania biznesowe wszelkiego rodzaju, dając do dyspozycji dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne dla 60 bądź 20 osób.
Pełna elegancja, profesjonalizm oraz funkcjonalność odpowiadają wymaganiom najnowszych standardów. Bardzo wygodna lokalizacja hotelu umożliwia organizację wspaniałych imprez integracyjnych połączonych z  wieczorami folklorystycznymi i biesiadami góralskimi, jak również elementami turystycznymi, sportów ekstremalnych i gier integracyjnych.

Restauracja Koneser oraz jej Szef Kuchni przyciągają smakoszy z różnych zakątków kraju i nie tylko niepowtarzalnymi smakami i aromatami tradycyjnej kuchni polskiej. Goście znajdą tutaj niepowtarzalny, elegancki klimat oraz potrawy „smakiem malowane“. Daniem specjalnym Restauracji Koneser jest kaczka oraz zupa chrzanowa.

Z kolei w Caffè Koneser najbardziej wybredni smakosze kawy, herbaty, deserów oraz wykwintnych trunków znajdą z całą pewnością coś dla siebie.

Poznaj także: