Claudia Allievi – Malarstwo

| Włochy

 

Claudia Allievi urodziła się 14 stycznia 1953 nad Jeziorem Garda we Włoszech, mieszka w Mediolanie. Od najmłodszych lat poświęca się dla innych, jako wolontariuszka opiekowała się niepełnosprawnymi w Centrum Don Gnocchi.Claudia-Allievi-Tiangoli

Jest ciepła i wrażliwa, zawsze gotowa do wysłuchania potrzebującej osoby, ludziom w swoim otoczeniu, przekazuje cząstkę siebie. Pracuje z prawdziwym entuzjazme Claudia Allievi Africam, jest ceniona za profesjonalizm. Claudia ma w sobie coś niezwykłego, co przenosi na obrazy, swoje emocje, doświadczenia, ciekawość, miłość i ciepło, dzięki czemu są one bardzo osobiste i odzwierciedlają jej charakter. Nadaje obrazom własne życie.

Ukryte twarze z obrazów sprawiają wrażenie zahartowanych bolesnymi przeżyciami i jakby przedzierają się przez gąszcz przeciwności, które zobrazowane są jako figury geometryczne lub gałęzie drzew, wśród których widzimy głębokie spojrzenia.
claudia-allievi-wystawaW taki sposób można najprościej scharakteryzować jej prace artystyczne. Dzięki pomysłowej technice malarskiej, z entuzjazmem otwiera drzwi do świata sztuki i stawia tam swoje kroki. Żongluje żywymi kolorami i fantazyjnymi kształtami podkreślającymi oczy, które są przecież „zwierciadłem duszy”.

Claudia poprzez swoje prace wysyła korzystną energię, a każdy obraz jej autorstwa przynosi szczęście jego właścicielowi. Często otrzymuje potwierdzenie tego faktu od osób posiadających jej dzieła, które jak mówią Włosi „porta fortuna” czyli przynoszą szczęście.

Poznaj także: